عطر حضور

 

 

 

برای آمدن پاییز لحظه شماری میکنم

شاید عطر و بوی روزهای پاییزی

بارانش..

عاشقانه هایش...

تو را دلتنگ کند...

چه میدانم

دلتنگ من

دلتنگ حرف هایم

دلتنگ باهم بودنمان...

دلتنگ...

پیاده رویی که انتظار ما را می کشد

بارانی که برای ما ببارد

و هوای بینمان را دونفره تر کند...

دلتنگ آغوش گرم

و بوسه هایی که زیرباران شکوفه می شود...

پاییز در راه است...

 

 

 

پ . ن :

دلم...

قصه تپیدن می خواهد...!

 

/ 12 نظر / 32 بازدید
نمایش نظرات قبلی
سونیا

سلام زیبا بود و پر از انتظار انتظاری به تلخیه بادهای پاییزی که زیباییشو ازم میگیره[گل]

Mojy

دلتنگی ... کلمه ای 6 حرفی که بینهایت حرف برای گفتن دارد... پاییز نیز میگذرد... زمستان می آید... آن نیز بگذرد و بهار و تابستان می آید... و اینها نیز میگذرند اما هیچ چیز در او تغییر نمیکند... [ناراحت]

سپیده

عااااااااااااااااااااااااااااالی بود [گل]

bita

شاید باور نکنی ولی یه قطره اشک از چشمام چکید... عالی بود نمیتونم بنویسم یا علی!

r♥zhin

@...............@..........@............@@@@@..........@ @@..........@@......@.....@......@..........@......@....@ @.@........@.@....@.........@....@..........@....@........@ @..@......@..@....@@@@@......@@@@@....@@@@@ @...@....@...@....@.........@................@....@.........@ @....@..@....@....@.........@................@....@.........@ @.....@@.....@....@.........@................@....@.........@ @......@.......@....@.........@................@....@.........@ بــــــــــــــدو بیا

نگاه

دلتنگم دلتنگ بهانه های بودن . . . آرامش عزیز، این نوشته های زیبای بارونیت، منتظرترم میکنه. [گل]

سحر

نابترین دعایهایم را بر تار خورشید و عرش کبریا به ودیعه میگذارم تا همای سعادت بر زندگیت لانه کند از خداوند چیزی را برایت میخواهم که جز خودش در باور هیچ کس نگنجد ♥ سلام آرامش عزيز. دلم... قصه تپیدن می خواهد...!

r♥zhin

سلاممممم دوست من با یه پست خوشگل آپم منتظر حضورت هستمممممممم نظر یاد نرهــــــــــــــــ Love1372.persianblog.ir

fatima

فرشتگان روزی از خدا پرسیدند : بار خدایا تو که بشر را اینقدر دوست داری غم را دیگر چرا آفریدی؟ خداوند گفت : غم را بخاطر خودم آفریدم چون این مخلوق من که خوب می شناسمش تا غمگین نباشد به یاد خالق نمیافتد......!!!

جلال

سلام . اول از همه بابت این وبلاگ زیبا بهتون تبریک میگم و ازتون تشکر میکنم .معمولا آخر شبا یه سر به وبلاگ شما میزنم و وقتی صدای این آهنگ رو میشنوم و مطالب زیباتون رو میخونم یه آرامش خاصی بهم دست میده . فقط خواهش میکنم این آهنگ رو عوض نکنید . راستی آهنگه رو ندارین برام لینک بفرستین دانلود کنم ؟ بازم تشکر . شعرهای عاشقانه زیاد بزارین . از این به بعد سعی میکنم براتون زیاد نظر بزارم . ممنون .